Producent opakowań styropianowych Wągrowiec

STYROCRAFT Producent Opakowań Styropianowych

Styropian to lekki, bezpieczny i łatwy w obróbce materiał, który jest powszechnie wykorzystywany w wielu branżach. Kształtki ze styropianu doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia przesyłki w transporcie, chronią towar przed obtłuczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Przy ich pomocy można wypełnić wolne powierzchnie w kartonowym pudle. Nasza firma, to doświadczony producent opakowań styropianowych, który od wielu lat funkcjonuje na terenie Poznania i okolic.

Jesteśmy producentem, dlatego wykonujemy opakowania ze styropianu w dowolnej formie, zgodnie z projektem i wytycznymi Klienta. Współpracując z nami, otrzymasz taki produkt, jakiego dokładnie potrzebujesz. Podstawą naszych produktów jest styropian w różnych rodzajach gęstości - EPS 40, 70, 80, 100 i 200, kupowany tylko u znanych producentów.

Opakowania styropianowe, ceowniki i inne kształtki ochronne, to wyroby skierowane do wszystkich Klientów, którzy mają do zabezpieczenia krawędzie swoich produktów, w szczególności producentów mebli, skrzydeł drzwiowych, profili okiennych, różnego rodzaju paneli. Wykonujemy również, krótkie serie produktów.
- kształtki styropianowe
- skosy dachowe
- gzymsy elewacyjne
- styropian ryflowany
- sztukateria styropianowa
- ceowniki styropianowe
- spadki styropianowe
- ocieplenia dachów
- opakowania styropianowe
- cięcie styropianu
- przekładki styropianowe/transportowe

Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego.

Wszystkie zapytania wyceniane są indywidualnie.
opakowania styropianowe wągrowiec producent, producent opakowań styropianowych wągrowiec, opakowania ze styropianu produkcja wągrowiec

STYROCRAFT Producent Kształtek Styropianowych Wielkopolska

Adres:

Bydgoska 16

62-005 Owińska

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

kontakt@styrocraft.pl

www.styrocraft.pl